Pemutar Kimpalan Konvensional CR-300T
✧ Pengenalan
Pemutar kimpalan berkapasiti beban 1.300 tan termasuk satu unit pemacu dan satu unit pemalas.
2. Biasanya kami menggunakan roda keluli Diameter 700mm dan lebar 300mm, roda penggelek bahan keluli tersedia untuk disesuaikan.
3. Dengan motor pembolehubah frekuensi 2 * 5.5kw, ia akan memastikan putaran lebih stabil.
4. Jika kapal dengan kesipian, kita akan menggunakan motor brek untuk meningkatkan tork putaran.
5. Pemutar kimpalan standard 300 Tan dengan kapasiti diameter bekas 8000mm, kami juga boleh disesuaikan untuk saiz yang lebih besar mengikut permintaan pengguna akhir.
6. Roda asas tetap, roda pengembara bermotor dan tali pemangkasan semuanya boleh didapati daripada Weldsuccess Ltd.
✧ Spesifikasi Utama
| Model | Penggelek Kimpalan CR-300 |
| Kapasiti Beban | Maksimum 150 tan*2 |
| Laraskan Cara | Pelarasan bolt |
| Pelarasan hidraulik | Atas/Bawah |
| Diameter Kapal | 1000~8000mm |
| Kuasa Motor | 2*5.5kw |
| Cara perjalanan | Perjalanan manual dengan kunci |
| Roda penggelek | PU |
| Saiz penggelek | Ø700*300mm |
| Voltan | 380V±10% 50Hz 3 Fasa |
| Sistem kawalan | Kotak tangan tanpa wayar |
| Warna | Disesuaikan |
| Waranti | Satu tahun |
| Pensijilan | CE |
✧ Ciri
1. Produk penggelek kimpalan paip mempunyai siri yang berbeza, katakan, jenis penjajaran kendiri, boleh laras, kenderaan, kecondongan dan anti-hanyut.
2. Siri pendirian penggelek kimpalan paip konvensional ini boleh digunakan untuk pelbagai diameter kerja, dengan melaraskan jarak tengah penggelek, melalui lubang skru yang dikhaskan atau skru plumbum.
3. Bergantung pada aplikasi yang berbeza, permukaan penggelek mempunyai tiga jenis, RODA PU/GETAH/KELULI.
4. Penggelek kimpalan paip terutamanya digunakan untuk kimpalan paip, penggilapan gulungan tangki, pengecatan penggelek putar dan pemasangan gulungan putar tangki bagi cangkerang penggelek silinder.
5. Mesin penggelek kimpalan paip boleh mengawal bersama dengan peralatan lain.
✧ Jenama Alat Ganti
1. Pemacu Frekuensi Boleh Ubah adalah daripada jenama Danfoss / Schneider.
2. Motor putaran dan penggerudian adalah jenama Invertek / ABB.
3. Elemen elektrik ialah jenama Schneider.
Semua alat ganti mudah diganti di pasaran tempatan pengguna akhir.
✧ Sistem Kawalan
1. Kotak kawalan tangan jauh dengan paparan kelajuan putaran, putaran ke hadapan, putaran ke belakang, condong ke atas, condong ke bawah, lampu kuasa dan fungsi berhenti kecemasan.
2. Kabinet elektrik utama dengan suis kuasa, Lampu Kuasa, Penggera, fungsi Tetapkan Semula dan fungsi Henti Kecemasan.
3. Pedal kaki untuk mengawal arah putaran.
4. Kami juga menambah satu butang berhenti kecemasan tambahan pada bahagian badan mesin, ini akan memastikan kerja dapat menghentikan mesin pada kali pertama sebaik sahaja berlaku sebarang kemalangan.
5. Semua sistem kawalan kami dengan kelulusan CE ke pasaran Eropah.
✧ Projek Terdahulu











