Penggelek Kimpalan Paip Pelarasan Bolt CR-40
✧ Pengenalan
1. Satu pemacu & satu pemalas dibungkus bersama.
2. Kawalan tangan & kawalan pedal kaki jarak jauh.
3. Pelarasan bolt untuk bekas diameter berbeza.
4. Kelajuan boleh laras tanpa langkah bagi bahagian yang dipacu.
5. Pandu kelajuan putaran dalam bacaan digital.
6. Komponen elektronik kelas atasan daripada Schneider.
7.100% baru daripada pengilang asal
✧ Spesifikasi Utama
| Model | Penggelek Kimpalan CR-40 |
| Kapasiti Pusingan | Maksimum 40 Tan |
| Kapasiti Pemuatan-Pemacu | Maksimum 20 Tan |
| Kapasiti Pemuatan-Idler | Maksimum 20 Tan |
| Saiz kapal | 500~4500mm |
| Laraskan Cara | Pelarasan bolt |
| Kuasa Putaran Motor | 2*1.5 KW |
| Kelajuan Putaran | 100-1000mm/min |
| Kawalan kelajuan | Pemacu frekuensi boleh ubah |
| Roda penggelek | Bahan Keluli |
| Saiz penggelek | Ø500*200mm |
| Voltan | 380V±10% 50Hz 3 Fasa |
| Sistem kawalan | Kabel alat kawalan jauh 15m |
| Warna | Disesuaikan |
| Waranti | Satu tahun |
| Pensijilan | CE |
✧ Ciri
1. Kedudukan Penggelek yang boleh laras sangat membantu dalam melaraskan penggelek antara badan utama supaya penggelek dengan diameter yang berbeza boleh dilaraskan pada penggelek yang sama tanpa perlu membeli penggelek paip bersaiz lain.
2. Analisis tegasan telah dijalankan pada badan tegar untuk menguji keupayaan beban rangka yang menjadi tumpuan berat paip.
3. Penggelek poliuretana digunakan dalam produk ini kerana penggelek poliuretana tahan berat dan boleh melindungi permukaan paip daripada tercalar semasa bergolek.
4. Mekanisme pin digunakan untuk menyematkan penggelek poliuretana pada rangka utama.
5. Penyangga boleh laras digunakan untuk melaraskan ketinggian Kerangka Tegar mengikut keperluan dan kehendak kimpalan paip dan mengikut tahap keselesaan pengimpal supaya ia dapat memberikan kestabilan maksimum.
✧ Jenama Alat Ganti
1. Pemacu Frekuensi Boleh Ubah adalah daripada jenama Danfoss / Schneider.
2. Motor putaran dan penggerudian adalah jenama Invertek / ABB.
3. Elemen elektrik ialah jenama Schneider.
Semua alat ganti mudah diganti di pasaran tempatan pengguna akhir.
✧ Sistem Kawalan
1. Kotak kawalan tangan jauh dengan paparan kelajuan putaran, putaran ke hadapan, putaran ke belakang, condong ke atas, condong ke bawah, lampu kuasa dan fungsi berhenti kecemasan.
2. Kabinet elektrik utama dengan suis kuasa, Lampu Kuasa, Penggera, fungsi Tetapkan Semula dan fungsi Henti Kecemasan.
3. Pedal kaki untuk mengawal arah putaran.
4. Kami juga menambah satu butang berhenti kecemasan tambahan pada bahagian badan mesin, ini akan memastikan kerja dapat menghentikan mesin pada kali pertama sebaik sahaja berlaku sebarang kemalangan.
5. Semua sistem kawalan kami dengan kelulusan CE ke pasaran Eropah.
✧ Projek Terdahulu










