Penggelek Kimpalan Paip 10 Tan Menjajarkan Diri 2800 Mm Untuk Menara Angin
✧ Pengenalan
1. Julat diameter kapal terletak dalam lingkungan 320-2800 mm.
2. Satu set berkuasa / Satu set pemalas / Sistem kawalan elektrik.
3. Pelanggan boleh menyesuaikan pemutar kimpalan penjajaran kendiri 10 tan mengikut spesifikasi mereka.
Pemutar kimpalan penjajaran kendiri 4.10 tan boleh dikawal oleh kotak tangan dan pedal kaki.
5. Roda getah atau roda keluli mengikut repuire anda
6. Pemutar kimpalan penjajaran sendiri mudah dikendalikan.
✧ Spesifikasi Utama
| Model | Penggelek Kimpalan SAR-10 |
| Kapasiti Pusingan | Maksimum 10 tan |
| Kapasiti Pemuatan-Pemacu | Maksimum 5 tan |
| Kapasiti Pemuatan-Idler | Maksimum 5 tan |
| Saiz kapal | 320~2800mm |
| Laraskan Cara | Penggelek penjajaran kendiri |
| Kuasa Putaran Motor | 1.1 KW |
| Kelajuan Putaran | Paparan digital 100-1000mm/min |
| Saiz penggelek | Ø300*150mm |
| Kawalan kelajuan | Pemacu frekuensi boleh ubah |
| Roda penggelek | Keluli bersalut dengan jenis PU |
| Sistem kawalan | Kabel pedal kaki 8m |
| Warna | Disesuaikan |
| Waranti | Satu Tahun |
| Pilihan | Kapasiti diameter besar |
| Asas roda perjalanan bermotor | |
| Kotak kawalan tangan tanpa wayar |
✧ Jenama Alat Ganti
Untuk perniagaan antarabangsa, Weldsuccess menggunakan semua jenama alat ganti terkenal untuk memastikan pemutar kimpalan mempunyai jangka hayat yang lama. Walaupun alat ganti rosak selepas bertahun-tahun, pengguna akhir juga boleh menggantikan alat ganti dengan mudah di pasaran tempatan.
1. Penukar frekuensi adalah daripada jenama Damfoss.
2. Motor adalah daripada jenama Invertek atau ABB.
3. Elemen elektrik ialah jenama Schneider.
✧ Sistem Kawalan
1. Kotak kawalan tangan dengan paparan kelajuan putaran, fungsi Hadapan, Undur, Lampu Kuasa dan Henti Kecemasan.
2. Kabinet elektrik utama dengan suis kuasa, Lampu Kuasa, Penggera, fungsi Tetapkan Semula dan fungsi Henti Kecemasan.
3. Pedal kaki untuk mengawal arah putaran.
4. Kotak kawalan tangan tanpa wayar disediakan jika diperlukan.
✧ Kemajuan Pengeluaran
WELDSUCCESS sebagai pengeluar, kami menghasilkan pemutar kimpalan daripada plat keluli asal untuk pemotongan, kimpalan, rawatan mekanikal, lubang gerudi, pemasangan, pengecatan dan ujian akhir.
Dengan cara ini, kami akan mengawal semua proses pengeluaran di bawah sistem pengurusan kualiti ISO 9001:2015 kami. Dan memastikan pelanggan kami akan menerima produk yang berkualiti tinggi.
✧ Projek Terdahulu







