Penggelek Paip Kimpalan Penjajaran Kendiri 200 Tan Tugas Berat Dengan Roda PU
✧ Pengenalan
1. Penggelek kimpalan kami membungkus satu roller pemacu & satu roller idler bersama-sama sebagai satu set untuk dijual.
2. Kawalan tangan jauh, kawalan tangan radio & kawalan pedal kaki semuanya tersedia.
3. Komponen elektronik kelas atasan daripada Schneider untuk memastikan jangka hayat penggunaan yang lama.
4. Kelajuan putaran pemacu gulungan penalaan tangki kami adalah dalam bacaan digital.
5.100% baharu daripada pengilang asal – WUXI SUCCESS MACHINERY EQUIPMENT CO., LTD.
6. Jika panjang paip tunggal anda lebih daripada 8 meter, kami cadangkan anda memilih satu penggelek pemacu dan dua penggelek pemalas untuk menyokong.
✧ Spesifikasi Utama
| Model | SAR - 200 Penggelek Kimpalan |
| Kapasiti Pusingan | Maksimum 200 tan |
| Kapasiti Pemuatan-Pemacu | Maksimum 100 tan |
| Kapasiti Pemuatan-Idler | Maksimum 100 tan |
| Saiz kapal | 1500~8000mm |
| Laraskan Cara | Penggelek penjajaran kendiri |
| Kuasa Putaran Motor | 7.5 KW |
| Kelajuan Putaran | Paparan digital 100-1000mm/min |
| Saiz penggelek | Ø500*280mm |
| Kawalan kelajuan | Pemacu frekuensi boleh ubah |
| Roda penggelek | Keluli bersalut dengan jenis PU |
| Sistem kawalan | Kotak kawalan tangan jauh & suis pedal kaki |
| Warna | RAL3003 MERAH & 9005 HITAM / Disesuaikan |
| Waranti | Satu tahun |
| Pilihan | Kapasiti diameter besar |
| Asas roda perjalanan bermotor | |
| Kotak kawalan tangan tanpa wayar |
✧ Jenama Alat Ganti
Untuk perniagaan antarabangsa, Weldsuccess menggunakan semua jenama alat ganti terkenal untuk memastikan pemutar kimpalan mempunyai jangka hayat yang lama. Walaupun alat ganti rosak selepas bertahun-tahun, pengguna akhir juga boleh menggantikan alat ganti dengan mudah di pasaran tempatan.
1. Penukar frekuensi adalah daripada jenama Damfoss.
2. Motor adalah daripada jenama Invertek atau ABB.
3. Elemen elektrik ialah jenama Schneider.
✧ Sistem Kawalan
1. Kotak kawalan tangan dengan paparan kelajuan putaran, fungsi Hadapan, Undur, Lampu Kuasa dan Henti Kecemasan.
2. Kabinet elektrik utama dengan suis kuasa, Lampu Kuasa, Penggera, fungsi Tetapkan Semula dan fungsi Henti Kecemasan.
3. Pedal kaki untuk mengawal arah putaran.
4. Kotak kawalan tangan tanpa wayar disediakan jika diperlukan.
✧ Kemajuan Pengeluaran
WELDSUCCESS sebagai pengeluar, kami menghasilkan pemutar kimpalan daripada plat keluli asal untuk pemotongan, kimpalan, rawatan mekanikal, lubang gerudi, pemasangan, pengecatan dan ujian akhir.
Dengan cara ini, kami akan mengawal semua proses pengeluaran di bawah sistem pengurusan kualiti ISO 9001:2015 kami. Dan memastikan pelanggan kami akan menerima produk yang berkualiti tinggi.
✧ Projek Terdahulu











