Pemutar Kimpalan Pemasangan Hidraulik 60 T Untuk Menara Angin
✧ Pengenalan
1. Pemutar kimpalan hidraulik dilaraskan oleh silinder minyak untuk paip tunggal serveral yang dikimpal bersama.
2. Pasangkan pemutar kimpalan dengan sistem bicu ke atas/bawah melalui kawalan tangan tanpa wayar semasa kimpalan punggung.
3. Pemutar kimpalan pelarasan mendatar juga tersedia untuk kimpalan punggung.
4. Pasangkan pemutar kimpalan dengan sistem bicu hidraulik tetapi hanya putaran idler.
5. Menggunakan bersama-sama pemutar kimpalan penjajaran kendiri atau pemutar kimpalan konvensional bersama-sama.
6. Pemutar kimpalan hidraulik dengan sistem bicu, pasangkan pemutar kimpalan dengan kawalan tangan tanpa wayar.
✧ Spesifikasi Utama
| Model | Penggelek Kimpalan FT-60 |
| Kapasiti Beban | Maksimum 30 tan*2 |
| Laraskan Cara | Pelarasan bolt |
| Pelarasan hidraulik | Atas/Bawah |
| Diameter Kapal | 500~4500mm |
| Kuasa Motor | 2*3kw |
| Cara perjalanan | Perjalanan manual dengan kunci |
| Roda penggelek | PU |
| Saiz penggelek | Ø400*200mm |
| Voltan | 380V±10% 50Hz 3 Fasa |
| Sistem kawalan | Kotak tangan tanpa wayar |
| Warna | Disesuaikan |
| Waranti | Satu tahun |
| Pensijilan | CE |
✧ Ciri
1. Kedua-dua bahagian mempunyai keupayaan pelarasan berbilang dimensi percuma.
2. Kerja pelarasan lebih fleksibel dan boleh menampung pelbagai jenis status jahitan kimpalan dengan lebih baik.
3. Roda V hidraulik memudahkan pergerakan paksi menara.
4. Ia boleh meningkatkan kecekapan kerja untuk ketebalan dinding nipis dan pengeluaran diameter paip besar.
5. Pemutar Pemasangan Hidraulik terdiri daripada pemutar anjakan boleh laras 3D, stesen kerja hidraulik dengan kawalan yang berkesan.
6. Tapak pemutar diperbuat daripada plat dikimpal, dengan kekuatan yang lebih tinggi untuk memastikan tiada kelengkungan berlaku dalam tempoh masa tertentu.
7. Tapak & penggerudian pemutar ialah proses terbenam untuk memastikan putaran penggelek yang tepat.
✧ Jenama Alat Ganti
1. Pemacu Frekuensi Boleh Ubah adalah daripada jenama Danfoss / Schneider.
2. Motor putaran dan penggerudian adalah jenama Invertek / ABB.
3. Elemen elektrik ialah jenama Schneider.
Semua alat ganti mudah diganti di pasaran tempatan pengguna akhir.
✧ Sistem Kawalan
1. Kotak kawalan tangan jauh dengan paparan kelajuan putaran, putaran ke hadapan, putaran ke belakang, condong ke atas, condong ke bawah, lampu kuasa dan fungsi berhenti kecemasan.
2. Kabinet elektrik utama dengan suis kuasa, Lampu Kuasa, Penggera, fungsi Tetapkan Semula dan fungsi Henti Kecemasan.
3. Pedal kaki untuk mengawal arah putaran.
4. Kami juga menambah satu butang berhenti kecemasan tambahan pada bahagian badan mesin, ini akan memastikan kerja dapat menghentikan mesin pada kali pertama sebaik sahaja berlaku sebarang kemalangan.
5. Semua sistem kawalan kami dengan kelulusan CE ke pasaran Eropah.
✧ Projek Terdahulu










