Posisi Kimpalan 3-tan dengan Chuck 1000mm
✧ Pengenalan
1. Kapasiti beban 3Ton kedudukan kimpalan standard biasa dengan diameter meja 1400mm.
2. Diameter meja dan dimensi ketinggian tengah tersedia untuk disesuaikan.
3. Pasukan teknikal kami juga boleh mereka bentuk saiz, kedudukan dan bentuk T-shot meja mengikut maklumat benda kerja, supaya mudah bagi pengguna akhir untuk memasang benda kerja pada kedudukan kimpalan kami.
4. Satu kotak kawalan tangan jauh dan satu kawalan pedal kaki akan dihantar bersama-sama dengan mesin.
5. Penentu kedudukan ketinggian tetap, meja putaran mendatar, penentu kedudukan pelarasan ketinggian 3 paksi manual atau hidraulik semuanya boleh didapati daripada Weldsuccess Ltd.
✧ Spesifikasi Utama
| Model | VPE-3 |
| Kapasiti Pusingan | Maksimum 3000kg |
| Diameter meja | 1400 mm |
| Motor putaran | 1.5 kw |
| Kelajuan putaran | 0.05-0.5 pusingan |
| Motor condong | 2.2 kw |
| Kelajuan condong | 0.23 putaran per minit |
| Sudut condong | 0~90°/ 0~120° darjah |
| Jarak Eksentrik Maksimum | 200 mm |
| Jarak graviti maksimum | 150 mm |
| Voltan | 380V±10% 50Hz 3 Fasa |
| Sistem kawalan | Kabel alat kawalan jauh 8m |
| Pilihan | Chuck kimpalan |
| Meja mendatar | |
| Penentu kedudukan hidraulik 3 paksi |
✧ Jenama Alat Ganti
Semua alat ganti kami adalah dari syarikat terkenal antarabangsa, dan ia akan memastikan pengguna akhir dapat menggantikan alat ganti dengan mudah di pasaran tempatan mereka.
1. Penukar frekuensi adalah daripada jenama Danfoss.
2. Motor adalah daripada jenama Invertek atau ABB.
3. Elemen elektrik ialah jenama Schneider.
✧ Sistem Kawalan
1. Kotak kawalan tangan dengan paparan kelajuan putaran, Putaran Ke Hadapan, Putaran Terbalik, Condong Ke Atas, Condong Ke Bawah, Lampu Kuasa dan fungsi Berhenti Kecemasan.
2. Kabinet elektrik utama dengan suis kuasa, Lampu Kuasa, Penggera, fungsi Tetapkan Semula dan fungsi Henti Kecemasan.
3. Pedal kaki untuk mengawal arah putaran.
✧ Kemajuan Pengeluaran
Dari tahun 2006, dan berdasarkan sistem pengurusan kualiti ISO 9001:2015, kami mengawal kualiti peralatan kami daripada plat keluli asal, setiap kemajuan pengeluaran semuanya dikawal oleh pemeriksa untuk mengawalnya. Ini juga membantu kami mendapatkan lebih banyak perniagaan daripada pasaran antarabangsa.
Sehingga kini, semua produk kami mendapat kelulusan CE untuk pasaran Eropah. Semoga produk kami dapat membantu anda dalam pengeluaran projek anda.
✧ Projek Terdahulu



