Penggelek Kimpalan Paip Tugas Berat 300T Pendirian Pemutar Dengan Pelarasan Bolt
✧ Pengenalan
1. Pemutar konvensional terdiri daripada satu unit pemutar pemacu dengan motor, satu unit pusingan bebas pemalas, asas rangka keluli dan sistem kawalan elektrik.
2. Semua unit pemacu dan pemalas dengan roda penggelek bahan PU, ia akan memastikan jangka hayat penggunaan yang lama.
3. Roda penggelek bahan keluli disediakan untuk permintaan khas.
4. Semua roda PU atau roda keluli akan dipasang dengan bolt gred 12.9 berdasarkannya.
5. Kotak kawalan tangan jauh dengan fungsi Memusing Ke Hadapan, Memusing Undur, Paparan kelajuan memusing, Jeda, E-stop dan Tetapkan Semula.
6. Untuk penggelek kimpalan tugas berat ini, kami juga membekalkan kotak kawalan tangan tanpa wayar dalam penerima isyarat jarak 30m.
✧ Spesifikasi Utama
| Model | Penggelek Kimpalan CR-300 |
| Kapasiti Pusingan | Maksimum 300 Tan |
| Kapasiti Pemuatan-Pemacu | Maksimum 150 Tan |
| Kapasiti Pemuatan-Idler | Maksimum 150 Tan |
| Saiz kapal | 1000~6000mm |
| Laraskan Cara | Pelarasan bolt |
| Kuasa Putaran Motor | 2*5.5 KW |
| Kelajuan Putaran | 100-1000mm/min |
| Kawalan kelajuan | Pemacu frekuensi boleh ubah |
| Roda penggelek | Bahan Keluli |
| Saiz penggelek | Ø700*300mm |
| Voltan | 380V±10% 50Hz 3 Fasa |
| Sistem kawalan | Kabel alat kawalan jauh 15m |
| Warna | Disesuaikan |
| Waranti | Satu tahun |
| Pensijilan | CE |
✧ Ciri
1. Produk penggelek kimpalan paip mempunyai siri yang berbeza, katakan, jenis penjajaran kendiri, boleh laras, kenderaan, kecondongan dan anti-hanyut.
2. Siri pendirian penggelek kimpalan paip konvensional ini boleh digunakan untuk pelbagai diameter kerja, dengan melaraskan jarak tengah penggelek, melalui lubang skru yang dikhaskan atau skru plumbum.
3. Bergantung pada aplikasi yang berbeza, permukaan penggelek mempunyai tiga jenis, RODA PU/GETAH/KELULI.
4. Penggelek kimpalan paip terutamanya digunakan untuk kimpalan paip, penggilapan gulungan tangki, pengecatan penggelek putar dan pemasangan gulungan putar tangki bagi cangkerang penggelek silinder.
5. Mesin penggelek kimpalan paip boleh mengawal bersama dengan peralatan lain.
✧ Jenama Alat Ganti
1. Pemacu Frekuensi Boleh Ubah adalah daripada jenama Danfoss / Schneider.
2. Motor putaran dan penggerudian adalah jenama Invertek / ABB.
3. Elemen elektrik ialah jenama Schneider.
Semua alat ganti mudah diganti di pasaran tempatan pengguna akhir.
✧ Sistem Kawalan
1. Kotak kawalan tangan jauh dengan paparan kelajuan putaran, putaran ke hadapan, putaran ke belakang, condong ke atas, condong ke bawah, lampu kuasa dan fungsi berhenti kecemasan.
2. Kabinet elektrik utama dengan suis kuasa, Lampu Kuasa, Penggera, fungsi Tetapkan Semula dan fungsi Henti Kecemasan.
3. Pedal kaki untuk mengawal arah putaran.
4. Kami juga menambah satu butang berhenti kecemasan tambahan pada bahagian badan mesin, ini akan memastikan kerja dapat menghentikan mesin pada kali pertama sebaik sahaja berlaku sebarang kemalangan.
5. Semua sistem kawalan kami dengan kelulusan CE ke pasaran Eropah.
✧ Projek Terdahulu











