Penggelek Kimpalan Konvensional CR-500T Untuk Punggung Paip Dengan Pelarasan Bolt
✧ Pengenalan
1. Pemutar kimpalan paip kami membungkus satu roller pemacu & satu roller idler bersama-sama sebagai satu set untuk dijual.
2. Kelajuan putaran pemacu gulungan penalaan tangki kami adalah dalam bacaan digital.
3. Komponen elektronik kelas atasan dari Schneider untuk memastikan jangka hayat penggunaan yang lama
4. Kawalan tangan jauh, kawalan tangan radio & kawalan pedal kaki semuanya tersedia.
5.100% baru daripada pengilang asal
6. Jika panjang paip tunggal anda lebih daripada 8 meter, kami cadangkan anda memilih satu penggelek pemacu dan dua penggelek pemalas untuk menyokong.
✧ Spesifikasi Utama
| Model | Penggelek Kimpalan CR-500 |
| Kapasiti Pusingan | Maksimum 500 Tan |
| Kapasiti Pemuatan-Pemacu | Maksimum 250 Tan |
| Kapasiti Pemuatan-Idler | Maksimum 250 Tan |
| Saiz kapal | 1200~8500mm |
| Laraskan Cara | Pelarasan bolt |
| Kuasa Putaran Motor | 2*7.5 KW |
| Kelajuan Putaran | 100-1000mm/min |
| Kawalan kelajuan | Pemacu frekuensi boleh ubah |
| Roda penggelek | Bahan Keluli |
| Saiz penggelek | Ø800*400mm |
| Voltan | 380V±10% 50Hz 3 Fasa |
| Sistem kawalan | Kabel alat kawalan jauh 15m |
| Warna | Disesuaikan |
| Waranti | Satu tahun |
| Pensijilan | CE |
✧ Ciri
1. Produk penggelek kimpalan paip mempunyai siri yang berbeza, katakan, jenis penjajaran kendiri, boleh laras, kenderaan, kecondongan dan anti-hanyut.
2. Siri pendirian penggelek kimpalan paip konvensional ini boleh digunakan untuk pelbagai diameter kerja, dengan melaraskan jarak tengah penggelek, melalui lubang skru yang dikhaskan atau skru plumbum.
3. Bergantung pada aplikasi yang berbeza, permukaan penggelek mempunyai tiga jenis, RODA PU/GETAH/KELULI.
4. Penggelek kimpalan paip terutamanya digunakan untuk kimpalan paip, penggilapan gulungan tangki, pengecatan penggelek putar dan pemasangan gulungan putar tangki bagi cangkerang penggelek silinder.
5. Mesin penggelek kimpalan paip boleh mengawal bersama dengan peralatan lain.
✧ Jenama Alat Ganti
1. Pemacu Frekuensi Boleh Ubah adalah daripada jenama Danfoss / Schneider.
2. Motor putaran dan penggerudian adalah jenama Invertek / ABB.
3. Elemen elektrik ialah jenama Schneider.
Semua alat ganti mudah diganti di pasaran tempatan pengguna akhir.
✧ Sistem Kawalan
1. Kotak kawalan tangan jauh dengan paparan kelajuan putaran, putaran ke hadapan, putaran ke belakang, condong ke atas, condong ke bawah, lampu kuasa dan fungsi berhenti kecemasan.
2. Kabinet elektrik utama dengan suis kuasa, Lampu Kuasa, Penggera, fungsi Tetapkan Semula dan fungsi Henti Kecemasan.
3. Pedal kaki untuk mengawal arah putaran.
4. Kami juga menambah satu butang berhenti kecemasan tambahan pada bahagian badan mesin, ini akan memastikan kerja dapat menghentikan mesin pada kali pertama sebaik sahaja berlaku sebarang kemalangan.
5. Semua sistem kawalan kami dengan kelulusan CE ke pasaran Eropah.
✧ Projek Terdahulu









