Posisi Kimpalan Hidraulik Paip Beban Berat Dengan Diameter Meja 1000mm
✧ Pengenalan
1. Mesin ini digunakan untuk kimpalan mudah, boleh dimesin dengan mesin kimpalan, manipulasi kimpalan
2. Penentu kedudukan boleh dimiringkan dari 0 hingga 120°, berputar 360° dengan VFD.
3. Standard voltan ialah 380V-3PH-50HZ, tetapi kami boleh membuat 110-575V mengikut keperluan anda
4. Ia menjadikan benda kerja berada dalam kedudukan yang sempurna untuk kimpalan.
5. Ia membuktikan kualiti kimpalan dan mengurangkan tenaga kerja kimpalan serta meningkatkan produktiviti.
6. Penentu kedudukan kecondongan gear elektrik dengan agle kecondongan 0-90°
7. Kotak kawalan tangan jauh & kawalan pedal kaki.
8. Kelajuan putaran meja boleh laras tanpa langkah
9. 100% baru daripada pengilang asal
✧ Spesifikasi Utama
| Model | AHVPE-20 |
| Kapasiti Pusingan | Maksimum 2000kg |
| Diameter meja | 1000 mm |
| Cara mengangkat | Silinder hidraulik |
| Silinder pengangkat | Satu silinder |
| Lejang pusat pengangkatan | 600~1470 mm |
| Cara putaran | Bermotor 1.5 KW |
| Cara condong | Silinder hidraulik |
| Silinder condong | Satu silinder |
| Sudut condong | 0~90° |
| Cara kawalan | Kawalan tangan jauh |
| Suis kaki | Ya |
| Voltan | 380V±10% 50Hz 3 Fasa |
| Sistem kawalan | Kabel alat kawalan jauh 8m |
| Warna | Disesuaikan |
| Waranti | Satu tahun |
| Pilihan | Chuck kimpalan |
| Meja mendatar | |
| Penentu kedudukan hidraulik 3 paksi |
✧ Jenama Alat Ganti
Untuk perniagaan antarabangsa, Weldsuccess menggunakan semua jenama alat ganti terkenal untuk memastikan pemutar kimpalan mempunyai jangka hayat yang lama. Walaupun alat ganti rosak selepas bertahun-tahun, pengguna akhir juga boleh menggantikan alat ganti dengan mudah di pasaran tempatan.
1. Penukar frekuensi adalah daripada jenama Damfoss.
2. Motor adalah daripada jenama Invertek atau ABB.
3. Elemen elektrik ialah jenama Schneider.
✧ Sistem Kawalan
1. Biasanya kedudukan kimpalan dengan kotak kawalan tangan dan suis kaki.
2. Satu kotak tangan, pekerja boleh mengawal fungsi Putaran Ke Hadapan, Putaran Terbalik, Henti Kecemasan, dan juga mempunyai paparan kelajuan putaran dan lampu kuasa.
3. Semua kabinet elektrik kedudukan kimpalan dibuat oleh Weldsuccess Ltd sendiri. Elemen elektrik utama semuanya dari Schneider.
4. Kadangkala kami melakukan kedudukan kimpalan dengan kawalan PLC dan kotak gear RV, yang boleh berfungsi bersama robot juga.
✧ Kemajuan Pengeluaran
WELDSUCCESS sebagai pengeluar, kami menghasilkan pemutar kimpalan daripada plat keluli asal untuk pemotongan, kimpalan, rawatan mekanikal, lubang gerudi, pemasangan, pengecatan dan ujian akhir.
Dengan cara ini, kami akan mengawal semua proses pengeluaran di bawah sistem pengurusan kualiti ISO 9001:2015 kami. Dan memastikan pelanggan kami akan menerima produk yang berkualiti tinggi.
✧ Projek Terdahulu











