Posisi Kimpalan VPE-5 dengan Sudut Kecondongan 0-90 Darjah
✧ Pengenalan
1. Kapasiti beban 5 tan kedudukan kimpalan dengan 2 gear condong yang kuat untuk condong bermotor.
2. Penentu kedudukan kimpalan 2 paksi bermotor ini dengan diameter meja 1500mm.
3. Putaran meja dalam 360° dan kecondongan dalam 0 - 90° untuk memastikan benda kerja bergerak ke kedudukan terbaik untuk kimpalan.
4. Kelajuan putaran adalah paparan digital dan dikawal oleh VFD. Kelajuan boleh laras pada kotak kawalan tangan jauh mengikut keperluan kimpalan.
5. Kami juga membekalkan chuck kimpalan untuk kimpalan bebibir paip.
6. Penentu kedudukan jenis ketinggian tetap, meja putaran mendatar dan penentu kedudukan pelarasan ketinggian 3 paksi manual atau hidraulik semuanya tersedia.
✧ Spesifikasi Utama
| Model | VPE-5 |
| Kapasiti Pusingan | Maksimum 5000kg |
| Diameter meja | 1500 mm |
| Motor putaran | 3 kw |
| Kelajuan putaran | 0.05-0.5 pusingan |
| Motor condong | 3 kw |
| Kelajuan condong | 0.14 putaran per minit |
| Sudut condong | 0~90°/ 0~120° darjah |
| Jarak Eksentrik Maksimum | 200 mm |
| Jarak graviti maksimum | 150 mm |
| Voltan | 380V±10% 50Hz 3 Fasa |
| Sistem kawalan | Kabel alat kawalan jauh 8m |
| Pilihan | Chuck kimpalan |
| Meja mendatar | |
| Penentu kedudukan hidraulik 3 paksi |
✧ Jenama Alat Ganti
1. Pemacu Frekuensi Boleh Ubah adalah daripada jenama Danfoss / Schneider.
2. Motor putaran dan penggerudian adalah jenama Invertek / ABB.
3. Elemen elektrik ialah jenama Schneider.
Semua alat ganti mudah diganti di pasaran tempatan pengguna akhir.
✧ Sistem Kawalan
1. Kotak kawalan tangan jauh dengan paparan kelajuan putaran, putaran ke hadapan, putaran ke belakang, condong ke atas, condong ke bawah, lampu kuasa dan fungsi berhenti kecemasan.
2. Kabinet elektrik utama dengan suis kuasa, Lampu Kuasa, Penggera, fungsi Tetapkan Semula dan fungsi Henti Kecemasan.
3. Pedal kaki untuk mengawal arah putaran.
4. Kami juga menambah satu butang berhenti kecemasan tambahan pada bahagian badan mesin, ini akan memastikan kerja dapat menghentikan mesin pada kali pertama sebaik sahaja berlaku sebarang kemalangan.
5. Semua sistem kawalan kami dengan kelulusan CE ke pasaran Eropah.
✧ Kemajuan Pengeluaran
WELDSUCCESS sebagai pengeluar, kami menghasilkan penentu kedudukan kimpalan daripada plat keluli asal untuk pemotongan, kimpalan, rawatan mekanikal, lubang gerudi, pemasangan, pengecatan dan ujian akhir.
Dengan cara ini, kami akan mengawal semua proses pengeluaran di bawah sistem pengurusan kualiti ISO 9001:2015 kami. Dan memastikan pelanggan kami akan menerima produk yang berkualiti tinggi.
✧ Projek Terdahulu



