Posisi Stok Ekor Kepala untuk Bahan Kerja Rasuk Panjang
✧ Pengenalan
1. Penentududukan kimpalan kepala ekor ialah penyelesaian asas untuk putaran benda kerja.
2. Meja kerja boleh diputar (dalam 360°) yang membolehkan benda kerja dikimpal pada kedudukan terbaik, dan kelajuan putaran bermotor adalah kawalan VFD.
3. Semasa kimpalan, kita juga boleh melaraskan kelajuan putaran mengikut permintaan kita. Kelajuan putaran akan dipaparkan secara digital pada kotak kawalan tangan jauh.
4. Mengikut perbezaan diameter paip, ia juga boleh memasang 3 chuck rahang untuk memegang paip.
5. Penentu kedudukan ketinggian tetap, meja putaran mendatar, penentu kedudukan pelarasan ketinggian 3 paksi manual atau hidraulik semuanya boleh didapati daripada Weldsuccess Ltd.
✧ Spesifikasi Utama
| Model | STWB-06 hingga STWB-500 |
| Kapasiti Pusingan | Maksimum 600kg / 1T / 2T / 3T / 5T / 10T/ 15T / 20T / 30T / 50T |
| Diameter meja | 1000 mm ~ 2000mm |
| Motor putaran | 0.75 kw ~11 kw |
| Kelajuan putaran | 0.1~1 / 0.05-0.5 rpm |
| Voltan | 380V±10% 50Hz 3 Fasa |
| Sistem kawalan | Kabel alat kawalan jauh 8m |
| Pilihan | Penentu kedudukan kepala menegak |
| Penentu kedudukan kimpalan 2 paksi | |
| Penentu kedudukan hidraulik 3 paksi |
✧ Jenama Alat Ganti
Untuk perniagaan antarabangsa, Weldsuccess menggunakan semua jenama alat ganti terkenal untuk memastikan pemutar kimpalan mempunyai jangka hayat yang lama. Walaupun alat ganti rosak selepas bertahun-tahun, pengguna akhir juga boleh menggantikan alat ganti dengan mudah di pasaran tempatan.
1. Penukar frekuensi adalah daripada jenama Damfoss.
2. Motor adalah daripada jenama Invertek atau ABB.
3. Elemen elektrik ialah jenama Schneider.
✧ Sistem Kawalan
1. Kotak kawalan tangan dengan paparan kelajuan putaran, Putaran Ke Hadapan, Putaran Terbalik, Lampu Kuasa dan fungsi Berhenti Kecemasan.
2. Kabinet elektrik utama dengan suis kuasa, Lampu Kuasa, Penggera, fungsi Tetapkan Semula dan fungsi Henti Kecemasan.
3. Pedal kaki untuk mengawal arah putaran.
✧ Mengapa Memilih Kami
Weldsuccess Telah Menyampaikan Penentu Posisi Kimpalan, Penggelek Kimpalan Kapal, Pemutar Kimpalan Menara Angin, Gulungan Penalaan Paip dan Tangki, Boom Tiang Kimpalan, Manipulator Kimpalan dan Mesin Pemotong CNC berkualiti tinggi kepada Industri Kimpalan, Pemotongan dan Fabrikasi Antarabangsa Selama Beberapa Dekad. Kami boleh menyesuaikan perkhidmatan tersebut.
Semua peralatan Weldsuccess diperakui CE/UL secara dalaman di kemudahan ISO9001:2015 kami (pensijilan UL/CSA tersedia atas permintaan).
Dengan jabatan kejuruteraan penuh termasuk pelbagai Jurutera Mekanikal, Juruteknik CAD, Jurutera Kawalan & Pengaturcaraan Komputer profesional.
✧ Projek Terdahulu
WELDSUCCESS sebagai pengeluar, kami menghasilkan penentu kedudukan kimpalan daripada plat keluli asal untuk pemotongan, kimpalan, rawatan mekanikal, lubang gerudi, pemasangan, pengecatan dan ujian akhir.
Dengan cara ini, kami akan mengawal semua proses pengeluaran di bawah sistem pengurusan kualiti ISO 9001:2015 kami. Dan memastikan pelanggan kami akan menerima produk yang berkualiti tinggi.








