VPE-0.3 Penempatan Kimpalan 0-90 Darjah Senget Manual
✧ Pengenalan
✧ Spesifikasi Utama
| Model | VPE-0.3 |
| Kapasiti Pusingan | Maksimum 300kg |
| Diameter meja | 600 mm |
| Motor putaran | 0.37 kw |
| Kelajuan putaran | 0.3-3 putaran per minit |
| Motor condong | Manual |
| Kelajuan condong | Manual |
| Sudut condong | 0~90° |
| Jarak Eksentrik Maksimum | 50 mm |
| Jarak graviti maksimum | 50 mm |
| Voltan | 380V±10% 50Hz 3 Fasa |
| Sistem kawalan | Kabel alat kawalan jauh 8m |
| Pilihan | Chuck kimpalan |
| Meja mendatar | |
| Penentu kedudukan hidraulik 3 paksi |
✧ Jenama Alat Ganti
Untuk perniagaan antarabangsa, Weldsuccess menggunakan semua jenama alat ganti terkenal untuk memastikan pemutar kimpalan mempunyai jangka hayat yang lama. Walaupun alat ganti rosak selepas bertahun-tahun, pengguna akhir juga boleh menggantikan alat ganti dengan mudah di pasaran tempatan.
1. Penukar frekuensi adalah daripada jenama Damfoss.
2. Motor adalah daripada jenama Invertek atau ABB.
3. Elemen elektrik ialah jenama Schneider.
✧ Sistem Kawalan
1. Kotak kawalan tangan dengan paparan kelajuan putaran, Putaran Ke Hadapan, Putaran Terbalik, Condong Ke Atas, Condong Ke Bawah, Lampu Kuasa dan fungsi Berhenti Kecemasan.
2. Kabinet elektrik utama dengan suis kuasa, Lampu Kuasa, Penggera, fungsi Tetapkan Semula dan fungsi Henti Kecemasan.
3. Pedal kaki untuk mengawal arah putaran.
✧ Kemajuan Pengeluaran
WELDSUCCESS sebagai pengeluar, kami menghasilkan penentu kedudukan kimpalan daripada plat keluli asal untuk pemotongan, kimpalan, rawatan mekanikal, lubang gerudi, pemasangan, pengecatan dan ujian akhir.
Dengan cara ini, kami akan mengawal semua proses pengeluaran di bawah sistem pengurusan kualiti ISO 9001:2015 kami. Dan memastikan pelanggan kami akan menerima produk yang berkualiti tinggi.
✧ Mengapa Memilih Kami
Sejak tahun 2006, kami telah lulus sistem pengurusan kualiti ISO 9001:2015, kami mengawal kualiti daripada plat keluli bahan asal. Apabila pasukan jualan kami meneruskan pesanan kepada pasukan pengeluaran, pada masa yang sama akan meminta pemeriksaan kualiti daripada plat keluli asal hinggalah kepada kemajuan produk akhir. Ini akan memastikan produk kami memenuhi keperluan pelanggan.
Pada masa yang sama, semua produk kami mendapat kelulusan CE dari tahun 2012, jadi kami boleh mengeksport ke pasaran Europeam dengan bebas.
✧ Projek Terdahulu




