Posisi Kimpalan VPE-2 dengan Sudut Kecondongan 0-135 Darjah dan Chuck 3 Rahang
✧ Pengenalan
1. Penentu kedudukan kimpalan kami dengan chuck 3 rahang akan sangat membantu untuk kimpalan paip dan bebibir.
2. Sudut condong kedudukan kimpalan kapasiti beban 2Ton biasanya ialah 0-90 darjah, dan mengikut permintaan pelanggan, ia juga boleh menjadi 0-135 darjah.
3. Dengan meja berdiameter 1300mm, kelajuan putaran ialah 0.12-1.2 rpm, kelajuan putaran adalah melalui bacaan digital dan juga boleh laras pada kotak kawalan tangan jauh mengikut keperluan kimpalan.
4. Satu suis pedal kaki dibekalkan bersama untuk mengawal arah putaran untuk kimpalan manual kadangkala.
5. Warna lukisan yang disesuaikan boleh didapati daripada Weldsuccess Ltd.
✧ Spesifikasi Utama
| Model | VPE-2 |
| Kapasiti Pusingan | Maksimum 2000kg |
| Diameter meja | 1200 mm |
| Motor putaran | 1.1 kw |
| Kelajuan putaran | 0.05-0.5 pusingan |
| Motor condong | 1.5 kw |
| Kelajuan condong | 0.67 putaran per minit |
| Sudut condong | 0~90°/ 0~120° darjah |
| Jarak Eksentrik Maksimum | 150 mm |
| Jarak graviti maksimum | 100 mm |
| Voltan | 380V±10% 50Hz 3 Fasa |
| Sistem kawalan | Kabel alat kawalan jauh 8m |
| Pilihan | Chuck kimpalan |
| Meja mendatar | |
| Penentu kedudukan hidraulik 3 paksi |
✧ Jenama Alat Ganti
1. Untuk mengawal kelajuan putaran, pemacu frekuensi boleh ubah adalah jenama Danfoss.
2. Motor putaran dan kecondongan adalah daripada Invertek dengan kelulusan CE sepenuhnya.
3. Elemen elektrik kawalan adalah dari Schneider.
4. Semua alat ganti mudah diganti untuk pengguna akhir di pasaran tempatan mereka.
✧ Sistem Kawalan
1. Kotak kawalan tangan dengan paparan kelajuan putaran, Putaran Ke Hadapan, Putaran Terbalik, Condong Ke Atas, Condong Ke Bawah, Lampu Kuasa dan fungsi Berhenti Kecemasan.
2. Kabinet elektrik utama dengan suis kuasa, Lampu Kuasa, Penggera, fungsi Tetapkan Semula dan fungsi Henti Kecemasan.
3. Pedal kaki untuk mengawal arah putaran.
✧ Kemajuan Pengeluaran
WELDSUCCESS sebagai pengeluar, kami menghasilkan penentu kedudukan kimpalan daripada plat keluli asal untuk pemotongan, kimpalan, rawatan mekanikal, lubang gerudi, pemasangan, pengecatan dan ujian akhir.
Dengan cara ini, kami akan mengawal semua proses pengeluaran di bawah sistem pengurusan kualiti ISO 9001:2015 kami. Dan memastikan pelanggan kami akan menerima produk yang berkualiti tinggi.
✧ Projek Terdahulu



